Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Vydmuchov 1835/10, Fryštát, 733 01 Karviná, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským kraje 

 
Naše milované GUTY

Když se naskytla možnost, aby naše děti strávily dva dny v Gutské Krčmě, neváhali jsme a vyrazili jsme do malebné vesničky v podhůří Beskyd. Protože nám z kraje pobytu počasí přálo, vydali jsme se na výšlap na Javorový vrch. Některé naše děti byly na Javorovém vrchu poprvé. Během výšlapu jsme hráli různé vědomostní hry, poznávali přírodu kolem nás. Ve druhé části pobytu nás však počasí zklamalo, protože nám zbytek pobytu propršelo. Nám to však vůbec nevadilo, jelikož jsme se zúčastnili turnaje ve společenských hrách. Děkujeme vedení dětského domova a personálu Gutské Krčmy, že jsme se této akce mohli zúčastnit.

-VK-