Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Vydmuchov 1835/10, Fryštát, 733 01 Karviná, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
Outdoorový pobyt Bílá

Letní prázdninový pobyt se uskutečnil 8.-19.7.2019 v krásném prostředí Beskyd v horské chatě Bílá. Pro děti byla připravená velká táborová hra s pokladem, při které soutěžili jednotlivě, a také vytvářeli spolupráci v týmu. Zpestřením programu byla muzikoterapie pod vedení p. Holzera, dále ukázka pilotování a závodů v dronech, jízda na šlapacím kole a čtyřkolce. Poděkování patří personálu horské chaty, který nás po celou dobu pobytu podporoval a spoluvytvářel příjemné prostředí. Speciální poděkování patří vedení DD, za zajištění a umožnění této akce. A jak nejlépe popsat atmosféru? Například slovy účastníka tohoto pobytu Lukáše O.:

Tábor je prostě každoroční senzace. Ať už jedeme do Luk nebo na Javorový vrch. Letos jsme jeli na tábor do Bílé. Moc jsem se těšil a doufal, že bude skvělý jako ty ostatní.. A taky, že byl. A to mnohem víc. Proč? Protože letos nás vychovatelé překvapili zase svou tvořivostí. Motto a název tohoto tábora byl: „Aladinova velká cesta.“ Upřímně poprvé jsem nevěděl co si o tom představit, ale to brzy přišlo. Jeden den jsme třeba tančili břišní tance a druhý jsme třeba byli v Rusku nebo jsme prostě měli Vánoce. Každý den byl plný radosti a úžasu. Lidi tu byli jiní. Všichni si chtěli užít tu skvělou atmosféru, která tu je. Chtěl bych, aby vychovatelé věděli, že to tu je super, hlavně díky jejich práci. Doufám, že další tábor bude zase o něco zajímavější.

-MP-

 

 

Další na: Reportáž Polar