Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Vydmuchov 1835/10, Fryštát, 733 01 Karviná, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským kraje 

 
Kuličkiáda 2019

 

11.5 2019 proběhl v našem dětském domově již tradiční 15. ročník souboje v Kuličkách. Celkem se účastnilo 8 dětských domovů z Moravskoslezského kraje, z nichž jedním z nich byl i dětský diagnostický ústav. Atmosféra byla velice napínavá, zejména při posledních turnajích o první až třetí místo. Děkuji všem dětem, pedagogům a pomocníkům při organizaci. Pevně věřím, že se všichni v dalším již 16. ročníku příští rok shledáme a opět si uděláme společně pěkný den. Děkuji také sponzorům, kteří se podíleli na výherních cenách pro všechny děti.

-JK-

 

 

 

 

Kuličkiáda 14. ročník

 

 

Dne 9.6 2018 proběhl v našem dětském domově 14. Ročník Kuličkiády. Celkem se Kuličkiády účastnily 4 dětské domovy v počtu 26 dětí. Atmosféra byla skvělá a všichni si to moc užili. Kdo nevyhrál letos, může se těšit zase na další ročník Kuličkiády a to již patnáctý  v příštím školním roce. Nakonec bych chtěla především poděkovat všem sponzorům, díky kterým děti dostaly pěkné odměny, které si zasloužili. Díky patří především firmě Perfetti Van Melle Czech Republic s.r.o. za jejich sponzorské dary ve formě sladkostí pro děti. Ještě jednou moc děkujeme.

 

Bc. Koždoňová Julie
statutární zástupce

 

Kuličkiáda 2018

Srdečně Vás zveme na již 14. ročník soutěže v klasické hře Kuličky pro dvoučlenná družstva dětí z dětských domovů

 

Místo konání:                   Dětský domov SRDCE Karviná, Vydmuchov 1835/10, Fryštát, 733 01 Karviná

Datum konání:                9.6 2018

 

Startovné :                         100,- za každou dvojici

Stravování:                        možnost objednat oběd v DD SRDCE. Nutné uvést počet osob v přihlášce.                                                                       

                                             Cena za oběd 58 Kč

Přihlášky:                           jmenovité přihlášky s rokem narození dětí posílejte na email:julie.kozdonova@ddsrdce.cz, uzávěrka přihlášek: 15.5 2018

Věková kategorie:          A1- děti do 10 ti let

                                           A2- děti do 15 ti let

                                           A3- děti nad 15 let

 

Hodnocení a průběh hry:            zajišťují určení vedoucí na jednotlivých hracích drahách,

                                                          za každý dětský domov může soutěžit maximálně 8 dětí (4 dvojice)

 

Harmonogram:                                   09:00 – 09:30     prezentace – prosím o dochvilnost v příjezdech

                                                               09:45                     začátek soutěže

                                                               11:30 – 13:00     oběd

                                                               14:00 –                vyhlášení vítězů

 

Podmínkou jsou tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny.

Organizátor si vyhrazuje právo změny dle počtu přihlášených soutěžících.

Za bezpečnost a chování účastníků každého domova zodpovídá doprovod (vychovatel)

Účastí na akci souhlasíte s fotografováním a uveřejněním fotek na webových stránkách DD SRDCE

 

Organizátor akce:                                                                                                         Bc. Julie Koždoňová, statutární zástupce

Dětský domov SRDCE Karviná                                                                                 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vydmuchov 1835/10                                                                                                    tel: 552 301 655

733 01 Karviná                                                                                                                mob.: 739 634 230

 

 

 

 

13. ročník 2015

 

 

A1                                                                      A2                                                                A3

 

1. místo: Silvestr , Michal (DD Frýdek Místek)  1. místo: Karolina, Radka (DD Čeladná)     1. místo: Petr, Lucie (DD Opava)

 

2. místo: Jakub, Romana (DD Melč)                   2. místo: Tomáš, Eva (DD SRDCE Karviná2. místo: Michal, Michaela (DD SRDCE Karviná)

 

3. místo: Petr, Jakub (DD SRDCE Karviná)         3. místo: David, Kristyna (DD Melč)            3. místo:Matěj, Natalie (DD Lichnov)

 

  

       

 

 

 

12. ročník 2014

 

 

        KATEGORIE A1                                                                      KATEGORIE A2                                                        KATEGORIE A3

1. místo - Petr Z., Patrik H.                                     1. místo – Martin N., Matěj M.                               1. místo – Lukáš B., Michal H.

2. místo - Marie Č., Kevin Č.                                    2. místo – Martin D., Jarek P.                          2. místo – Veronika K., Jan P.

3. místo - Vanesa K., Veronika R.                              3. místo – Eva H., Lukáš Ch.                           3. místo – Dominik S., Dušan O.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. ročník 2013

 

Kategorie: A1

1. místo          Michal D. + Jiří B.                         DD Frýdek Místek

2. místo          Veronika K. + Karolína E.            DD Čeladná

3. místo          Adriana M. + Lukáš W.                DD Melč

Kategorie A2:

1. místo            Aneta Ch. + Lukáš Ch.              DD SRDCE Karviná

2. místo            Dominik Z. + Michal H.               DD SRDCE Karviná

3. místo            Patrik M. + Nikolas H.                DD Havířov

Kategorie A3:

1. místo            Michaela J. + Martin M.              DD SRDCE Karviná

2. místo            Patrik T. + Nikolas A.                 DD Havířov

3. místo            Šimon S. + Mario Š.                   DD DD Lichnov

 

Již 11. ročník kuličkiády máme za sebou. Kuličkiádu náš domov pořádá, protože účastnit se jako hráč může defacto každý. Cvrnkat  může jak sportovec, tak klidně handicapovaný jedinec. Neplatí zde žádné omezení. V letošním ročníku soutěžilo přes 30 týmů, takže konkurence obrovská. O to více nás těší, že týmy DD SRDCE obsadily ve dvou kategoriích 1. místa a jedno druhé místo. Kdo se soutěže účastnil však ví, že za vítěze se mohou považoval všichni. Celý den probíhal v duchu přátelském a hlavně fair play. Každý účastník byl nakonec odměněn dárečkem od naších sponzorů. Za rok se opět těšíme.

 

 

9. ročník

Dne 14.5. 2001 proběhl v našem Dětském domovu,  již 9. ročník Kuličkiády. I tento ročník měl hojnou účast. Zúčastnilo se ji 90 dětí z 12 dětských domovů. Atmosféra byla vynikající. Výsledky byly až do konce nejasné, protože konkurence a výkonnost dětí v  této činnosti se od minulých ročníku  velmi zlepšila. Kdo by tušil, že "kuličky", hra, která není dnes zrovna rozšířená bude míst takový úspěch.  Byly chvíle, kdy nervy dětí a také dospělých (tety a strejdové) byly napnuty k prasknutí. Naše děti si vedly velmi dobře. Dvě první místa a to v kategorii nad a do 15 let a jedno druhé místo v kategorii do 12 let hovoří za vše. Míšo, Aneto, Jano, René, Ivane a Nikčo gratulujeme. V závěru zavzpomínali na své dětství i tety a strejdové a zacvrnkali si také. Naše želízko v ohni strejda Igor nakonec neobhájil prvenství z minulého ročníků a obsadil "jen" druhé místo. Nakonec vše dobře dopadlo a spokojení mohou být všichni.  A kdo nevyhrál letos může se těšit na další, již 10. výroční ročník. Na všechny se velmi těšíme. Nakonec je potřeba poděkovat všem sponzorům, díky kterým děti dostaly krásné dárky. Děkuji.