Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Karviná-Fryštát, Vydmuchov 10, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
 

13. ročník 2015

 

 

A1                                                                      A2                                                                A3

 

1. místo: Silvestr , Michal (DD Frýdek Místek)  1. místo: Karolina, Radka (DD Čeladná)     1. místo: Petr, Lucie (DD Opava)

 

2. místo: Jakub, Romana (DD Melč)                   2. místo: Tomáš, Eva (DD SRDCE Karviná2. místo: Michal, Michaela (DD SRDCE Karviná)

 

3. místo: Petr, Jakub (DD SRDCE Karviná)         3. místo: David, Kristyna (DD Melč)            3. místo:Matěj, Natalie (DD Lichnov)

 

  

       

 

 

 

12. ročník 2014

 

 

        KATEGORIE A1                                                                      KATEGORIE A2                                                        KATEGORIE A3

1. místo - Petr Z., Patrik H.                                     1. místo – Martin N., Matěj M.                               1. místo – Lukáš B., Michal H.

2. místo - Marie Č., Kevin Č.                                    2. místo – Martin D., Jarek P.                          2. místo – Veronika K., Jan P.

3. místo - Vanesa K., Veronika R.                              3. místo – Eva H., Lukáš Ch.                           3. místo – Dominik S., Dušan O.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. ročník 2013

 

Kategorie: A1

1. místo          Michal D. + Jiří B.                         DD Frýdek Místek

2. místo          Veronika K. + Karolína E.            DD Čeladná

3. místo          Adriana M. + Lukáš W.                DD Melč

Kategorie A2:

1. místo            Aneta Ch. + Lukáš Ch.              DD SRDCE Karviná

2. místo            Dominik Z. + Michal H.               DD SRDCE Karviná

3. místo            Patrik M. + Nikolas H.                DD Havířov

Kategorie A3:

1. místo            Michaela J. + Martin M.              DD SRDCE Karviná

2. místo            Patrik T. + Nikolas A.                 DD Havířov

3. místo            Šimon S. + Mario Š.                   DD DD Lichnov

 

Již 11. ročník kuličkiády máme za sebou. Kuličkiádu náš domov pořádá, protože účastnit se jako hráč může defacto každý. Cvrnkat  může jak sportovec, tak klidně handicapovaný jedinec. Neplatí zde žádné omezení. V letošním ročníku soutěžilo přes 30 týmů, takže konkurence obrovská. O to více nás těší, že týmy DD SRDCE obsadily ve dvou kategoriích 1. místa a jedno druhé místo. Kdo se soutěže účastnil však ví, že za vítěze se mohou považoval všichni. Celý den probíhal v duchu přátelském a hlavně fair play. Každý účastník byl nakonec odměněn dárečkem od naších sponzorů. Za rok se opět těšíme.

 

 

9. ročník

Dne 14.5. 2001 proběhl v našem Dětském domovu,  již 9. ročník Kuličkiády. I tento ročník měl hojnou účast. Zúčastnilo se ji 90 dětí z 12 dětských domovů. Atmosféra byla vynikající. Výsledky byly až do konce nejasné, protože konkurence a výkonnost dětí v  této činnosti se od minulých ročníku  velmi zlepšila. Kdo by tušil, že "kuličky", hra, která není dnes zrovna rozšířená bude míst takový úspěch.  Byly chvíle, kdy nervy dětí a také dospělých (tety a strejdové) byly napnuty k prasknutí. Naše děti si vedly velmi dobře. Dvě první místa a to v kategorii nad a do 15 let a jedno druhé místo v kategorii do 12 let hovoří za vše. Míšo, Aneto, Jano, René, Ivane a Nikčo gratulujeme. V závěru zavzpomínali na své dětství i tety a strejdové a zacvrnkali si také. Naše želízko v ohni strejda Igor nakonec neobhájil prvenství z minulého ročníků a obsadil "jen" druhé místo. Nakonec vše dobře dopadlo a spokojení mohou být všichni.  A kdo nevyhrál letos může se těšit na další, již 10. výroční ročník. Na všechny se velmi těšíme. Nakonec je potřeba poděkovat všem sponzorům, díky kterým děti dostaly krásné dárky. Děkuji.