Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Vydmuchov 1835/10, Fryštát, 733 01 Karviná, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem
Daruj hračku – předání 2018

Proběhlo 19.12.2018 v kulturním domě Havlíčkův Brod. Příjemnou atmosféru připravili organizátoři této akce a pes Aida. Vystoupila skupina Poetika, zpěvačky Zuzka a Hanka z DD. Všichni se těšili na dárečky, kterých letos bylo opravdu hodně. Tolik, že až přeplnily podium.

Organizátorům, „Ježíškům“, sponzorům, ZP manažerům tango a všem dalším, kteří se na této akci podílejí patří obrovské DÍKY.

 

-MP-

Vanoční atmosféra s dětmi ve Štědrý den...viz: Vánoce 2018

 

 

 

Projekt Daruj hračku

je určen dětem a dalším handicapovaným lidem z různých zařízení v celé České republice. Každé dítě si namaluje svá 2 přání, které chce po "Ježíškovi" pod stromeček splnit. Přání dětí jsou vložena do Databáze dětí a jejich přání. Zde si dárce "Ježíšek" vybere, které přání chce splnit.

 

http://www.oworld.cz

http://www.gls-czech.com

 http://www.msquare.cz/ 

 

 

Každé dítě si namaluje

v měsíci září svá 2 přání, která chce po Ježíškovi pod stromeček splnit.

Přání děti,

ale i jejich zájmy a handicapy co zvládnou a co nikoliv jsou vloženy do DATABÁZE DĚTÍ A JEJICH PŘÁNÍ (klik pro výběr/přehled). Zde si dárce - "Ježíšek" vybere to "své" dítě, klienta, kterému se rozhodl splnit jeho přání. To zajistí a odešle na některé z našich výběrních míst.

Více zde: http://www.oworld.cz/daruj-hracku/