Dětský domov SRDCE a Školní jídelna, Vydmuchov 1835/10, Fryštát, 733 01 Karviná, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským kraje 
 

 

Daruj hračku – slavnostní předání 2019

 

V kulturním domě Havlíčkův Brod proběhlo ve středu 18.12. 2019 slavnostní předání dárků. Dokonalou atmosféru a doprovodný program podpořila svým vystoupením Heidi Janků, Anna Jane a skupina Neříkáme. Opravdu velkým překvapením byl příchod čertů, kteří způsobili opravdové pozdvižení. Nakonec byl překonán strach a mnozí se vyfotografovali na památku. Závěr samozřejmě patřil slavnostnímu předání obrovského množství dárků, za které všem „Ježíškům“ patří obrovské DÍKY.

-MP-

 

 

Vánoční atmosféra s dětmi ve Štědrý den...viz: Vánoce 2019

 

 

 

Projekt Daruj hračku

 

je určen dětem a dalším handicapovaným lidem z různých zařízení v celé České republice. Každé dítě si namaluje svá 2 přání, které chce po "Ježíškovi" pod stromeček splnit. Přání dětí jsou vložena do Databáze dětí a jejich přání. Zde si dárce "Ježíšek" vybere, které přání chce splnit.

 

http://www.oworld.cz      http://www.gls-czech.com 

 

 http://www.msquare.cz/  https://www.leksys.cz/

 

https://www.vavyskov.cz/

 

 

Každé dítě si namaluje

v měsíci září svá 2 přání, která chce po Ježíškovi pod stromeček splnit.

Přání děti,

ale i jejich zájmy a handicapy co zvládnou a co nikoliv jsou vloženy do DATABÁZE DĚTÍ A JEJICH PŘÁNÍ (klik pro výběr/přehled). Zde si dárce - "Ježíšek" vybere to "své" dítě, klienta, kterému se rozhodl splnit jeho přání. To zajistí a odešle na některé z našich výběrních míst.

Více zde: http://www.oworld.cz/daruj-hracku/